UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@GłębokaMyśl - Głęboka myśl, nie po to się buduje biurowiec aby stał pusty, komercjalizacja zajmuje się osobna firma zagraniczna, biurowiec ściągnie firmy których w Elblągu nie ma i firmy które szukają tańszego pracownika niż w dużych miastach.