Wybrany wątek opinii

Zacznijmy tylko od tego, że rząd żadnych pieniędzy swoich nie ma, tym co zarządza to są nasze pieniądze. .. ale niestety niektórzy tego nie rozumieją :(
NiePrawyAleSprawiedliwy- (2021.10.26)
@NiePrawyAleSprawiedliwy- - A jakie pieniądze maja rzady balwanku
Miki33 (2021.10.26)
@NiePrawyAleSprawiedliwy- - Na pewno Ty bys tak swoich pieniedzy niezagospodarowal
(2021.10.26)
@NiePrawyAleSprawiedliwy- - Powtarzasz głodne kawałki usłyszane od ludzi złośliwych i bezmózgich, czy kiedyś było inaczej?Gdyby władza samorządowa służyła nam, mieszkańcom, to pieniądze byłyby na wszystko, ale jak ktoś jest zdziwiony, obraża się i gryzie dłoń dzielącą forsę- to właśnie są tego efekty.
(2021.10.26)
@NiePrawyAleSprawiedliwy- - Gdzie była ta kasa za PO ? Piniędzy nie ma i nie będzie
(2021.10.26)
@NiePrawyAleSprawiedliwy- - Zostań premierem i dawaj z własnej kieszeni
Pidżama (2021.11.01)
@NiePrawyAleSprawiedliwy- - Aha, czyli pieniadze które dostajesz w wyplacie tez nie sa twoje tylko firmowe. Wiec jak chcesz kupic telewizor to pytasz sie szefa czy pozwoli. To ty chyba czegos nie rozumiesz
Nie dla glupoty (2021.11.02)
Powrót do komentarzy