Wybrany wątek opinii
Zacznijmy tylko od tego, że rząd żadnych pieniędzy swoich nie ma, tym co zarządza to są nasze pieniądze. .. ale niestety niektórzy tego nie rozumieją :(
Do moderacji
Odpowiedz
72
20
@NiePrawyAleSprawiedliwy- - A jakie pieniądze maja rzady balwanku
Do moderacji
Odpowiedz
4
5
@NiePrawyAleSprawiedliwy- - Na pewno Ty bys tak swoich pieniedzy niezagospodarowal
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@NiePrawyAleSprawiedliwy- - Powtarzasz głodne kawałki usłyszane od ludzi złośliwych i bezmózgich, czy kiedyś było inaczej?Gdyby władza samorządowa służyła nam, mieszkańcom, to pieniądze byłyby na wszystko, ale jak ktoś jest zdziwiony, obraża się i gryzie dłoń dzielącą forsę- to właśnie są tego efekty.
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
@NiePrawyAleSprawiedliwy- - Gdzie była ta kasa za PO ? Piniędzy nie ma i nie będzie
Do moderacji
Odpowiedz
7
2
@NiePrawyAleSprawiedliwy- - Zostań premierem i dawaj z własnej kieszeni
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@NiePrawyAleSprawiedliwy- - Aha, czyli pieniadze które dostajesz w wyplacie tez nie sa twoje tylko firmowe. Wiec jak chcesz kupic telewizor to pytasz sie szefa czy pozwoli. To ty chyba czegos nie rozumiesz
Do moderacji
Odpowiedz
0
0