91
26.10.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A gdzie się podzieje młodzież z butelkami. ..
(2021.10.26)
@Mądry jarek - Parafrazując trzaskowskiego: - jak elblążanie władze samorządowe zmienią to rząd zaległe pieniądze Elblągowi wypłaci. ..
(2021.10.26)
10 tys M2 na biura plus 3 tys M2 na usługi, pomysł godny nagrody Darwina, żeby pojąć poziom zidiocenia to podam, że gdyby wydzielić biura 40 M2 to powstanie 250 takich biur, czy ktoś zdrowy ma umyśle wpadłby na pomysł budowania tak idiotycznego w założeniach budynku, kto tę biura będzie wynajmował ? to jest niesłychane marnotrawienie środków, które pochodzą z zagrabienia ludziom zaradnym pieniędzy pod hasłem nową komuna czyli niby nowy ład, a ten ład to zwykłe okradanie ludzi i przeznaczanie tych pieniędzy na bzdury
Plmh (2021.10.26)

info

3  
  4
A tom się wzruszyła. .. Czyli ktoś to czyta i poddaje wnikliwej annalizie z pomocą swego muzga. Jaki mózg takie wnioski. GM Gratuluje.
GłębokaMyśl (2021.10.26)
mówią, że co dwie głowy to nie jedna. czyli kto jest głupszy jeden teofil czy dwóch teofilów?
(2021.10.26)
towarzyszu skorupa pisowski podnóżku-co dzisiaj w menu-miska ryżu czy tez inne "rarytasy"
(2021.10.26)

info

1  
  5
Po komentarzach widać że elblongom nic się nie podoba. Ile dali na miasto platfusy i komuchy jak rządzili ? Tak więc gdyby władza ludowa w Elblągu nie szczekała ma rząd, to miasto dostałoby jeszcze więcej pieniędzy ale cóż. Mieszkańcy tego miasta widocznie lubią jak ich się rżnie w. .. .. i jeszcze głosują cały czas na platfusow i postkomune. Stan umysłu
Janusz Nosacz (2021.10.26)
Bardzo dobrze!!! PO nic nie dawało tylko szczuć potrafią! Mogą być to nasze pieniądze, a nie rządu jak inni piszą ok. Za PO też były nasze, i nikt nie dawał. .. PO Elbląg doprowadzilo do takiego stanu że młodzi ludzie wyjechali, bo wszystko zostało zlikwidowane, ale cóż patrząc oczami POwca to PIS kradnie. .. Nic nie robi, a jednak robią żeby Elbląg się rozwijał, mam nadzieję że tym niedowiarkom kiedyś kopary opadną. .. 😀
😁 (2021.10.26)
Program "Fabryka"zaczyna działanie od budowy biurowca. .. Czyli najpierw prezes, dyrektor, kierownik a na samym końcu szary pracownik dostaje miejsce pracy??
(2021.10.26)

info

3  
  4
@TeofilSkorupa - znaczy od Kaczyńskiego?\
(2021.10.26)