UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wreszcie jakis biurowiec a miejsce idealne bo blisko centrum. Pracownicy biurowi, IT, small business chca tezmiec blisko do oferty gastronomicznej Elbląga. A ten teren dotychczas tylko szpecil i straszyl pustkami
yeees