UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wreszcie jakis biurowiec a miejsce idealne bo blisko centrum. Pracownicy biurowi, IT, small business chca tezmiec blisko do oferty gastronomicznej Elbląga. A ten teren dotychczas tylko szpecil i straszyl pustkami

yeees

Anuluj