UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bardzo dobrze!!! PO nic nie dawało tylko szczuć potrafią! Mogą być to nasze pieniądze, a nie rządu jak inni piszą ok. Za PO też były nasze, i nikt nie dawał. .. PO Elbląg doprowadzilo do takiego stanu że młodzi ludzie wyjechali, bo wszystko zostało zlikwidowane, ale cóż patrząc oczami POwca to PIS kradnie. .. Nic nie robi, a jednak robią żeby Elbląg się rozwijał, mam nadzieję że tym niedowiarkom kiedyś kopary opadną. .. 😀
😁