UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Program "Fabryka"zaczyna działanie od budowy biurowca. .. Czyli najpierw prezes, dyrektor, kierownik a na samym końcu szary pracownik dostaje miejsce pracy??


Anuluj