UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Po komentarzach widać że elblongom nic się nie podoba. Ile dali na miasto platfusy i komuchy jak rządzili ? Tak więc gdyby władza ludowa w Elblągu nie szczekała ma rząd, to miasto dostałoby jeszcze więcej pieniędzy ale cóż. Mieszkańcy tego miasta widocznie lubią jak ich się rżnie w. .. .. i jeszcze głosują cały czas na platfusow i postkomune. Stan umysłu
Janusz Nosacz