UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo dobrze!!! PO nic nie dawało tylko szczuć potrafią! Mogą być to nasze pieniądze, a nie rządu jak inni piszą ok. Za PO też były nasze, i nikt nie dawał. .. PO Elbląg doprowadzilo do takiego stanu że młodzi ludzie wyjechali, bo wszystko zostało zlikwidowane, ale cóż patrząc oczami POwca to PIS kradnie. .. Nic nie robi, a jednak robią żeby Elbląg się rozwijał, mam nadzieję że tym niedowiarkom kiedyś kopary opadną. .. 😀
😁