UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po komentarzach widać że elblongom nic się nie podoba. Ile dali na miasto platfusy i komuchy jak rządzili ? Tak więc gdyby władza ludowa w Elblągu nie szczekała ma rząd, to miasto dostałoby jeszcze więcej pieniędzy ale cóż. Mieszkańcy tego miasta widocznie lubią jak ich się rżnie w. .. .. i jeszcze głosują cały czas na platfusow i postkomune. Stan umysłu

Janusz Nosacz

Anuluj