45
08.10.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Już widzę ten nowy Neonowy budynek z garażem jako basen pływacki i dryfujące wewnątrz samochody. Pamiętacie gdzie były największe zalania podczas powodzi wezbraniowych naszej małej i spokojnej rzeczki ? Cała Zw. jaszczurczego, zagrożony szpital a na tym placu gdzie stoi niedokończony budynek jezioro. Deweloper poinformował o tym fakcie szczęśliwych nabywców lokali ?
(2021.10.08)
Przydałoby się coś tam zmienić to fakt :)
(2021.10.08)

info

10  
  1
@elblązaninodurodzenia - nie urzędnik. .. :)nowe budynki się wznoszą i po to te zmiany
(2021.10.08)
parkowac to beda na dachu tyle tam miejsca
arbuzzz (2021.10.08)

info

5  
  2
Jak by tak jeszcze Kumiele pogłębić to i małe statki by się zmieściły.
(2021.10.08)

info

13  
  3
Wyjeżdżając z oboźnej na jaszczurczego jest wyjątkowo trudno, bo samochody zaparkowane przed borysem / kalinką zmniejszają widoczność
(2021.10.08)

info

10  
  0
Przy okazji pomyślcie o ul. Wyspiańskiego. Powinna być na całej długości jednokierunkowa ze zwiększoną ilością miejsc parkingowych po obu stronach.
(2021.10.08)
Na wyspiańskiego parking macie na podwórku, za blokiem
(2021.10.08)
niewiarygodne, że na to wpadli po przeszło 30 latach ciężkiego znoju myślowego, aż się boję, że z Orzeszkowej w Bema zrobią prawoskręt, który tam kiedyś był, niestety ktoś kawałek tej ulicy odgrodził i zrobił parking dla kogoś, komusza polityka
Yhnn (2021.10.08)

info

6  
  6
Likwidacja lewoskrętu w Fabryczną? Chyba kogoś pogrzała, czy on widział, że tam pełno samochodów jeździ na giełdę, stację paliw i do epec? Likwidacja przejść dla pieszych a co w zamian? - kładka. RONDO na skrzyżowaniu z Fabryczną i TYLKO RONDO rozwiąże problem.
Tylko RONDO (2021.10.08)

info

13  
  3