A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Już widzę ten nowy Neonowy budynek z garażem jako basen pływacki i dryfujące wewnątrz samochody. Pamiętacie gdzie były największe zalania podczas powodzi wezbraniowych naszej małej i spokojnej rzeczki ? Cała Zw. jaszczurczego, zagrożony szpital a na tym placu gdzie stoi niedokończony budynek jezioro. Deweloper poinformował o tym fakcie szczęśliwych nabywców lokali ?
Przydałoby się coś tam zmienić to fakt :)
@elblązaninodurodzenia - nie urzędnik. .. :)nowe budynki się wznoszą i po to te zmiany
parkowac to beda na dachu tyle tam miejsca
Jak by tak jeszcze Kumiele pogłębić to i małe statki by się zmieściły.
Wyjeżdżając z oboźnej na jaszczurczego jest wyjątkowo trudno, bo samochody zaparkowane przed borysem / kalinką zmniejszają widoczność
Przy okazji pomyślcie o ul. Wyspiańskiego. Powinna być na całej długości jednokierunkowa ze zwiększoną ilością miejsc parkingowych po obu stronach.
Na wyspiańskiego parking macie na podwórku, za blokiem
niewiarygodne, że na to wpadli po przeszło 30 latach ciężkiego znoju myślowego, aż się boję, że z Orzeszkowej w Bema zrobią prawoskręt, który tam kiedyś był, niestety ktoś kawałek tej ulicy odgrodził i zrobił parking dla kogoś, komusza polityka
Likwidacja lewoskrętu w Fabryczną? Chyba kogoś pogrzała, czy on widział, że tam pełno samochodów jeździ na giełdę, stację paliw i do epec? Likwidacja przejść dla pieszych a co w zamian? - kładka. RONDO na skrzyżowaniu z Fabryczną i TYLKO RONDO rozwiąże problem.