UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Likwidacja lewoskrętu w Fabryczną? Chyba kogoś pogrzała, czy on widział, że tam pełno samochodów jeździ na giełdę, stację paliw i do epec? Likwidacja przejść dla pieszych a co w zamian? - kładka. RONDO na skrzyżowaniu z Fabryczną i TYLKO RONDO rozwiąże problem.
Tylko RONDO