UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

niewiarygodne, że na to wpadli po przeszło 30 latach ciężkiego znoju myślowego, aż się boję, że z Orzeszkowej w Bema zrobią prawoskręt, który tam kiedyś był, niestety ktoś kawałek tej ulicy odgrodził i zrobił parking dla kogoś, komusza polityka

Yhnn