UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wyjeżdżając z oboźnej na jaszczurczego jest wyjątkowo trudno, bo samochody zaparkowane przed borysem / kalinką zmniejszają widoczność


Anuluj