UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wyjeżdżając z oboźnej na jaszczurczego jest wyjątkowo trudno, bo samochody zaparkowane przed borysem / kalinką zmniejszają widoczność
Wyjeżdżając z oboźnej na jaszczurczego jest wyjątkowo trudno, bo samochody zaparkowane przed borysem / kalinką zmniejszają widoczność