UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Już widzę ten nowy Neonowy budynek z garażem jako basen pływacki i dryfujące wewnątrz samochody. Pamiętacie gdzie były największe zalania podczas powodzi wezbraniowych naszej małej i spokojnej rzeczki ? Cała Zw. jaszczurczego, zagrożony szpital a na tym placu gdzie stoi niedokończony budynek jezioro. Deweloper poinformował o tym fakcie szczęśliwych nabywców lokali ?