UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Likwidacja lewoskrętu w Fabryczną? Chyba kogoś pogrzała, czy on widział, że tam pełno samochodów jeździ na giełdę, stację paliw i do epec? Likwidacja przejść dla pieszych a co w zamian? - kładka. RONDO na skrzyżowaniu z Fabryczną i TYLKO RONDO rozwiąże problem.
Tylko RONDO