UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przy okazji pomyślcie o ul. Wyspiańskiego. Powinna być na całej długości jednokierunkowa ze zwiększoną ilością miejsc parkingowych po obu stronach.


Anuluj