UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przy okazji pomyślcie o ul. Wyspiańskiego. Powinna być na całej długości jednokierunkowa ze zwiększoną ilością miejsc parkingowych po obu stronach.
Przy okazji pomyślcie o ul. Wyspiańskiego. Powinna być na całej długości jednokierunkowa ze zwiększoną ilością miejsc parkingowych po obu stronach.