Wybrany wątek opinii
Przy okazji pomyślcie o ul. Wyspiańskiego. Powinna być na całej długości jednokierunkowa ze zwiększoną ilością miejsc parkingowych po obu stronach.
Do moderacji
Odpowiedz
4
9
Na wyspiańskiego parking macie na podwórku, za blokiem
Do moderacji
Odpowiedz
15
1
Patrząc na ulicę to nie każdy :)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0