Wybrany wątek opinii

Przy okazji pomyślcie o ul. Wyspiańskiego. Powinna być na całej długości jednokierunkowa ze zwiększoną ilością miejsc parkingowych po obu stronach.
(2021.10.08)
Na wyspiańskiego parking macie na podwórku, za blokiem
(2021.10.08)
Patrząc na ulicę to nie każdy :)
(2021.10.12)
Powrót do komentarzy