UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
niewiarygodne, że na to wpadli po przeszło 30 latach ciężkiego znoju myślowego, aż się boję, że z Orzeszkowej w Bema zrobią prawoskręt, który tam kiedyś był, niestety ktoś kawałek tej ulicy odgrodził i zrobił parking dla kogoś, komusza polityka
Yhnn