UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

niewiarygodne, że na to wpadli po przeszło 30 latach ciężkiego znoju myślowego, aż się boję, że z Orzeszkowej w Bema zrobią prawoskręt, który tam kiedyś był, niestety ktoś kawałek tej ulicy odgrodził i zrobił parking dla kogoś, komusza polityka

Yhnn

Anuluj