A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
No tak a wcześniej burzyli stąd tamte zmiany
Szczególnie podziemne
A co nie da sie przez rondo przeskoczyć 100 km/h?
A może trzeba było o tym pomyśleć wcześniej, bo w tej chwili Związku Jaszczurczego jest totalnie zapchana!!! I jeszcze jedno - na wysokości tzw. "hotelowca"jest zainstalowany tzw. spowalniacz, zwany też niekiedy "leżącym policjantem". Nie wątpię, że wymyślił to jakiś wybitny intelektualista z Magistratu, których w ekipie Wróblewskiego pod dostatkiem. Chciałbym, żeby ten "urzędomatołek"spróbował spać po godzinie 6.00 rano, kiedy na te 3 budowy przy ul. Oboźnej zaczynają jechać ciężarówy nie zwalniające przed tą przeszkodą. Przerażający huk!!!!
No, ale skoro tę uroczą niewiastę ". .. mąż pieprzy przez 2 godziny. .. ", to cała reszta już jest nieistotna! Pozdrowienia dla Redakcji i gratulacje taktu i dobrego smaku! Ale w szalejącym polskim kapitaliźmie kasa musi się zgadzać!
Na Kolejowej też wywalić słupki.
Puszczenie ruchu samochodowego przed kolejna ulice spowoduje zwiekszenie ruchu i po czasie drogi znowu sie zakorkuja, zgodnie z prawem lewisa-mogridge'a Warto, aby mieszkancy zamiast martwić sie jak wyjechać ze swojej spokojnej ulicy, zwrócili uwagę, jak będzie im się żyć, gdy ulica pod ich oknami stanie sie droga tranzytowa pomiedzy dwiema ruchliwymi ulicami - hałas, spaliny, korki, czy nadal pozwolicie swoim dzieciom bawić się na dworze czy pozwolicie im samodzielnie iść do szkoły?
@paterek - o 6:00 wstaje się do pracy.
Już lecą wywalić, bo napisałeś komentarz.
zlikwidować pseudo deweloperkę um i zbk