64
29.09.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Bzdura te 2 %. Dostałem propozycję nowej umowy. Płaciłem rocznie za ogrzewanie i cw około 3500zł. Według nowej propozycji przy porównywalnym zużyciu i zamówionej mocy wychodzi ok. 8000.To chyba więcej niż 2 %
Mieszkaniec z ul. Metalowców (2021.09.30)
@W(f)spaniale - Chyba wzrosną w sumie o 30%, następnie spadną o 20%, i Pan prezydent ogłosi sukces swojej obietnicy wyborczej.
(2021.09.30)
W 2015 Kopacz na konferencji mówiła że prąd zdrożeje macie pretensje teraz.
(2021.09.30)

info

1  
  0
@? - Rosja elblaski obywatelu dopiero buduje instalacje do skraplania gazu i terminal przeładunkowy.
(2021.09.30)
Jak wezmiemy pod uwagę straty na przesyle w sieci miejskiej tak jak podają podobno tylko 14% i straty w kosztach opłat za ciepłą wodę spowodowane tym że ciepła woda o deklarowanej temperaturze nie leci po odkręceniu zaworu tylko dopiero jak zleci z rury zimna woda to śmiało możemy obniżyć ceny ciepła i ciepłej wody o deklarowane przez prezydenta 20%
(2021.09.30)

info

5  
  0
@Zbyszek1 - Siedzi w Brukselce za potężna kasę i czeka na emeryturę.
(2021.09.30)
Czy nie lepiej podnieść jednorazowo cenę ciepła o 20 % a nie po 2 %.
(2021.09.30)

info

3  
  1
Dzięku podwyżkom cen nie tylko ciepła ale i energii u Polaków pozostanie więcej pieniędzy w kieszeniach gdyż zwiększone zostaną wpływy do budźetu państwa PiS w Nowym Polskim Ładzie dlatego więcej pieniędzy będzie w kieszeniach Polaków.
(2021.09.30)

info

2  
  2
19 lutego złożyłem do prezydenta i przewodniczącego pismo z żądaniem wyjaśnienia podawanych przez załogę wielu przypadków możliwej niegospodarności i rozrzutności. W maju od obu Panów otrzymałem informację, że będzie wyjaśnienie. Na tym się skończyło. Co ta praktyka ma wspólnego z samorządnością i moralnością samorządowców? Funkcjonuje prywatny folwark, w którym rozpanoszony "menedżer"informacji nie udziela, skoro odpowiedzi nie udziela jego szef. Ba, krytycy władzy są ścigani za wydumane czy prawdziwe hejty, a jednocześnie ta władza nie reaguje na ukazywane jej personalia hejtowe pod swoim bokiem. Kłania się Kali. O hipokryzji nawet nie ma co pisać. Mam nadzieję, że "dopóty dzban. .. .. ". Natomiast argumenty, że to nie my podwyższamy ceny, wkładam pomiędzy bajki. Inaczej byście nie chowali informacji o rozpuście apanażowej dla siebie i swojaków. I "memento"- blamaż "menedżerów"wcześniej czy później nastąpi.
RyszardKlim (2021.09.30)

info

14  
  1
Cała Unia Europejska zanieczyszcza naszą planetę w wielkości 9%. P. Komisarz Frans Timmermans myśli, że uratuje Świat od katastrofy klimatycznej. Dlatego nakłada takie drastyczne restrykcje na Kraje UE. Polska cierpi najbardziej, gdyż nasz miks cieplny za rok 2020 wytwarzamy z węgla wynosi 70%. Lepiej p. Timmermans by przekonał Chiny, Indie i Stany Zjednoczone do zmniejszenia zanieczyszczeń. Kraje UE by nie traciły na konkurencyjności w globalnym Świecie a obciążenia gospodarstw domowych by była mniejsze.
Kondek (2021.09.30)

info

7  
  4