UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

19 lutego złożyłem do prezydenta i przewodniczącego pismo z żądaniem wyjaśnienia podawanych przez załogę wielu przypadków możliwej niegospodarności i rozrzutności. W maju od obu Panów otrzymałem informację, że będzie wyjaśnienie. Na tym się skończyło. Co ta praktyka ma wspólnego z samorządnością i moralnością samorządowców? Funkcjonuje prywatny folwark, w którym rozpanoszony "menedżer"informacji nie udziela, skoro odpowiedzi nie udziela jego szef. Ba, krytycy władzy są ścigani za wydumane czy prawdziwe hejty, a jednocześnie ta władza nie reaguje na ukazywane jej personalia hejtowe pod swoim bokiem. Kłania się Kali. O hipokryzji nawet nie ma co pisać. Mam nadzieję, że "dopóty dzban. .. .. ". Natomiast argumenty, że to nie my podwyższamy ceny, wkładam pomiędzy bajki. Inaczej byście nie chowali informacji o rozpuście apanażowej dla siebie i swojaków. I "memento"- blamaż "menedżerów"wcześniej czy później nastąpi.

RyszardKlim