UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dzięku podwyżkom cen nie tylko ciepła ale i energii u Polaków pozostanie więcej pieniędzy w kieszeniach gdyż zwiększone zostaną wpływy do budźetu państwa PiS w Nowym Polskim Ładzie dlatego więcej pieniędzy będzie w kieszeniach Polaków.