Wybrany wątek opinii

@hd- niestety przyjacielu masz rację z małym ALE. Kto odmówił ruskim budowę nowej nitki gazociągu przez Polskę ?Tusek?Kto sie wypiął na ruski gaz? kto wybudował sobie terminal gazowy i podpisał umowę o dostawy gazu z USA? Tylko podobno umowa jest z USA a gaz z Rasiji- Ot biznesmeny.
? (2021.09.29)
@? - Rosja elblaski obywatelu dopiero buduje instalacje do skraplania gazu i terminal przeładunkowy.
(2021.09.30)
Powrót do komentarzy