Wybrany wątek opinii
@hd- niestety przyjacielu masz rację z małym ALE. Kto odmówił ruskim budowę nowej nitki gazociągu przez Polskę ?Tusek?Kto sie wypiął na ruski gaz? kto wybudował sobie terminal gazowy i podpisał umowę o dostawy gazu z USA? Tylko podobno umowa jest z USA a gaz z Rasiji- Ot biznesmeny.
Do moderacji
Odpowiedz
19
15
@? - Rosja elblaski obywatelu dopiero buduje instalacje do skraplania gazu i terminal przeładunkowy.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1