Wybrany wątek opinii

Ojej. .. to nic. Za chwilę spadną o 22 procent, bo pan prezydent obiecał ceny niższe o 20 procent. A pan prezydent człowiekiem słownym jest, więc wszystko będzie wspaniale.
W(f)spaniale (2021.09.29)
@W(f)spaniale - chyba najgorszy nierób jakiego mamy oprócz Nowaczyka, i pomyśleć że pie. r. d. zi w stolłk już tyle lat, a wcześniej o zgrozo był naczelnikiem wydziału strategii rozwoju miasta - no paranoja
(2021.09.30)
@W(f)spaniale - Chyba wzrosną w sumie o 30%, następnie spadną o 20%, i Pan prezydent ogłosi sukces swojej obietnicy wyborczej.
(2021.09.30)
Powrót do komentarzy