Wybrany wątek opinii
Ojej. .. to nic. Za chwilę spadną o 22 procent, bo pan prezydent obiecał ceny niższe o 20 procent. A pan prezydent człowiekiem słownym jest, więc wszystko będzie wspaniale.
Do moderacji
Odpowiedz
21
2
@W(f)spaniale - chyba najgorszy nierób jakiego mamy oprócz Nowaczyka, i pomyśleć że pie. r. d. zi w stolłk już tyle lat, a wcześniej o zgrozo był naczelnikiem wydziału strategii rozwoju miasta - no paranoja
Do moderacji
Odpowiedz
14
0
@W(f)spaniale - Chyba wzrosną w sumie o 30%, następnie spadną o 20%, i Pan prezydent ogłosi sukces swojej obietnicy wyborczej.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0