UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak wezmiemy pod uwagę straty na przesyle w sieci miejskiej tak jak podają podobno tylko 14% i straty w kosztach opłat za ciepłą wodę spowodowane tym że ciepła woda o deklarowanej temperaturze nie leci po odkręceniu zaworu tylko dopiero jak zleci z rury zimna woda to śmiało możemy obniżyć ceny ciepła i ciepłej wody o deklarowane przez prezydenta 20%


Anuluj