UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bzdura te 2 %. Dostałem propozycję nowej umowy. Płaciłem rocznie za ogrzewanie i cw około 3500zł. Według nowej propozycji przy porównywalnym zużyciu i zamówionej mocy wychodzi ok. 8000.To chyba więcej niż 2 %

Mieszkaniec z ul. Metalowców