UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak wezmiemy pod uwagę straty na przesyle w sieci miejskiej tak jak podają podobno tylko 14% i straty w kosztach opłat za ciepłą wodę spowodowane tym że ciepła woda o deklarowanej temperaturze nie leci po odkręceniu zaworu tylko dopiero jak zleci z rury zimna woda to śmiało możemy obniżyć ceny ciepła i ciepłej wody o deklarowane przez prezydenta 20%