64
29.09.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@ekonomista z UM - A ty 10 groszy za ciepło płacisz?
(2021.09.29)
Elbląg to masakra finansowa, cieplo w górę, podatki w górę, mlodzi uciekają, zero pracy a jesli juz to gowni. .. zarobki! Są za to odpowiedzialni i przyjdzie czas aby im za to podziękować bo na kazdego przyjdzie jego pora !
(2021.09.29)

info

12  
  0
Nie są oni tacy znowu nieudolni, wydymali nas perfekcyjnie, o swoje podwyżki i apanaże zadabali lepiej jak matka Teresa o biednych. A propos biedy. .. czemuś biedny? Boś. .. .. , no dobra teraz nasz ruch, tylko niech mi ktoś powie jak tych nieudolnych, niby bezradnych pogonić, no jak? Czy tylko cov 19 jest lekiem na całe zło. czy może Prońko z nadzieją na przyszły rok. ?
No kto? (2021.09.30)
Wróblewski chciał ciepła eko i obiecywał, że ciepło będzie tańsze. Wobec tego powinien podać się do DYMISJI. A że nie ma co na to liczyć musimy mu w tym pomóc jak Nowaczykowi REFERENDUM
(2021.09.30)

info

26  
  1
Gdzie jest Ewa Kopacz?. Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2021.09.30)
czy zamiast 4 dyrektorów, z których jednego w ramach "restrukturyzacji"dodała pani od służby zdrowia, pozostanie 2,jak w dwa razy większym EPWiK? Czy potężny szmal idzie nadal do wydumanej rzeczniczki prasowej z gdańska (ongiś parę słów na miesiąc mówił dyżurny kierownik)? Co robi członek RN -wiceprezydent?
Ukrop (2021.09.30)

info

19  
  0
nie rządy PIS-u!!! Rządy prezesa, a dopiero za nim jest prezydent, przewodniczący, rada nadzorcza.
Basta (2021.09.30)
@STOP ZŁODZIEJOM Z UM - Wróblewski, dymisja!!!!!
(2021.09.30)
@Basta - A co ma wspólnego PiS z elbląską władzą?Puknij się w czoło i nie rób z siebie inteligentnego inaczej.
(2021.09.30)
@W(f)spaniale - chyba najgorszy nierób jakiego mamy oprócz Nowaczyka, i pomyśleć że pie. r. d. zi w stolłk już tyle lat, a wcześniej o zgrozo był naczelnikiem wydziału strategii rozwoju miasta - no paranoja
(2021.09.30)