Wybrany wątek opinii

Trzeba sp. .z tego miasta.
(2021.09.29)
Bzdura te 2 %. Dostałem propozycję nowej umowy. Płaciłem rocznie za ogrzewanie i cw około 3500zł. Według nowej propozycji przy porównywalnym zużyciu i zamówionej mocy wychodzi ok. 8000.To chyba więcej niż 2 %
Mieszkaniec z ul. Metalowców (2021.09.30)
Powrót do komentarzy