86
20.09.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@laskipaa - To prawda, port elbląski jest komunalny, jego właścicielem jest miasto. Nie wiem czy obecnie sprawujący władzę w Elblągu zdają sobie sprawę z tego, że aby port zaistniał należy wpompować w niego masę pieniędzy, gdyby miasto w aporcie przekazało port dla skarbu państwa- myślę że nikt by nie stracił.
(2021.09.21)
Dlaczego już po samym przeczytaniu nagłówka domyśliłem się co to za posłanka. ..
(2021.09.21)

info

2  
  4
@Zkjot - Właśnie takich prostaków miałem na myśli
(2021.09.21)
@jerzy11 - Neue Welt to nazwa historyczna dawnej osady rybackiej, która jakiś czas temu przestała istnieć, w polskim tłumaczeniu to Nowy Świat- tak więc nazwa nie jest przypadkowa a porównania do kołchozu uważam za nie na miejscu.
(2021.09.21)
@GłębokaMyśl - Rozumując w ten sposób, to ile terenu jest dewastowanego pod budowę autostrad i dróg ekspresowych?To zwykłe bicie piany o mały rowek w mierzei, niech każdy zajmuje się tym, na czym się zna i przestanie być ekspertem od wszystkiego, to zwykła złośliwość i brak podstawowej wiedzy.
(2021.09.21)
Obudziła się konkurencja dla pana senatora !
link 2 (2021.09.21)

info

1  
  4
Dostać w prezencie dostęp do morza i marudzić, typowe lewactwo! Inna sprawa, że PiS, jaj zwykle zrobił coś na pół gwizdka i do portu w Elblągu przypłyną pewnie same kajaki, ale DOBRE I TO!
(2021.09.21)
W prezencie? Kpisz sobie Pisowski Człowieku, płacimy za to słono, cenami, opłatami, drogim okropnie kosztem życia, droższym niż w większości krajów świata!. To, że Ty tego nie rozumiesz, nie znaczy, że inni nie rozumieją!
(2021.09.21)
Polska dzięki PIS, staje się najdroższym do życia krajem Europy, najdroższym, nieprzychylnym przedsiębiorczym ludziom (nazwanym przez pisowców jak i przez komuchów - prywaciarzami)W Polsce trzeba wykarmić całą masę obecnie głównie pisowskiej biurokracji, która lubi dobrze i dostatnio żyć i za grosze nie pracuje.
(2021.09.21)

info

6  
  4
Zacznijmy od tego, że oficjalnie władze Elbląga i portu nie upominają się o pieniądze na port od państwa. Jest to w artykule GW (w googlach: 'port w elblągu gazeta wyborcza'). Tak więc pani poseł Monika może najpierw powinna skonsultować się z nimi, zanim zacznie wkładać kij w mrowisko. Poza tym nie widzę nic złego w tym, żeby dołożyło się województwo, które do tej pory nie przyniosło żadnej korzyści temu miastu, a wręcz przeciwnie. 190 mln to jest niewiele w skali całej inwestycji. Pytania o kasę do ministerstwa, na inwestycje w samym mieście, może miałyby jakieś uzasadnienie, gdyby od samego początku, kategorycznie, władze E-ga i tego województwa sprzeciwiały się przekopowi i traktowały jako niechciany prezent - ale przecież było odwrotnie.
laskipaa (2021.09.21)