UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Polska dzięki PIS, staje się najdroższym do życia krajem Europy, najdroższym, nieprzychylnym przedsiębiorczym ludziom (nazwanym przez pisowców jak i przez komuchów - prywaciarzami)W Polsce trzeba wykarmić całą masę obecnie głównie pisowskiej biurokracji, która lubi dobrze i dostatnio żyć i za grosze nie pracuje.