Wybrany wątek opinii
Dostać w prezencie dostęp do morza i marudzić, typowe lewactwo! Inna sprawa, że PiS, jaj zwykle zrobił coś na pół gwizdka i do portu w Elblągu przypłyną pewnie same kajaki, ale DOBRE I TO!
Do moderacji
Odpowiedz
5
8
W prezencie? Kpisz sobie Pisowski Człowieku, płacimy za to słono, cenami, opłatami, drogim okropnie kosztem życia, droższym niż w większości krajów świata!. To, że Ty tego nie rozumiesz, nie znaczy, że inni nie rozumieją!
Do moderacji
Odpowiedz
5
7