86
20.09.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Przekop i co dalej? Jest tylko jedna prawdziwa odpowiedź. Będzie jak Pan Bóg da.
Cz (2021.09.21)
@Cz - Będą przyjeżdżać, stawiać flagi i występować tam na wiecach - obiecywać cuda. Wyborcy będą się ślinić, jedząc chleb zrobiony z trocin posmarowany jakąś dziwna substancją. No ale jest przekop i flagi, można jeść nawet śmieci.
(2021.09.21)
Najlepiej naszym nieudacznikom wszystko podać na tacy
Juma (2021.09.21)

info

5  
  3
GM bardzo prosi o uściślenie stwierdzenia BRAK PODSTAWOWEJ WIEDZY ! Czy te drogi i autostrady komuś służą, czy tak jak kaczy dół zaraz po ukończeniu stanowią atrakcję turystyczną, którą GM opisała. CO BĘDZIE OBSŁUGIWAŁ PORT W ELBLĄGU, bo jeśli tylko barki to kaczy dół to fanaberia i polityczny projekt za 3 000 000 000 zł zmarnowanych podatków uczciwych podatników. .. TO MIAŁA BYĆ INWESTYCJA WSPOMAGAJĄCA PORT. .. ale statki do niego nie dopłyną, bo to nie będzie atrakcyjny port. .. za to będzie drogi. Za śluzowanie trzeba będzie płacić, za przejście torem wodnym też tanio nie będzie ponieważ nie będzie to zadanie łatwe nawigacyjnie bez pomocy holowników. .. na koniec wisienka w postaci slalomu po rzece Elbląg też w towarzystwie holowników. Gdy już się uda dobrnąć do PORTU to okaże się, ze to jest PARKING DLA TIRów bez infrastruktury portowej i jest problem z wywiezieniem ładunków w głąb kraju, bo nie ma bocznicy kolejowej a dojazd do S7 to jakaś pomyłka, gdy pomyślimy, że średniej wielkości kontenerowiec to od 200 do 800 TEU. TAK to wszystko jest brak wiedzy i zwykła złośliwość. .. O zagrożeniu powodziowym Żuław GM pisać w tym poście nie będzie, tak jak o zagrożeniach ekologicznych dla obszaru Natura 2000 spowodowanych kaczym dołem i jego ewentualną eksploatacją.
GłębokaMyśl (2021.09.21)
@laskipaa - GM obawia się, że bliższa prawdy jest kwota 500 000 000 zł by port elbląski miał choćby cień szansy na obsługę małych i średnich kontenerowców. Parking dla TIRów nie podoła temu zadaniu. Port przynajmniej powinien zostać przeniesiony do Kamienicy Elbląskiej.
GłębokaMyśl (2021.09.21)

info

5  
  5
Popieram posłankę. Należy jednak troszkę uzupełnić jej interpelację. Ministerstwo i Premier, muszą uzupełnić program budowy przekopu o wybudowanie miasta na końcu kanału. Obok, albo w miejscu Elbląga. Obecne miasto ulega likwidacji, więc niezbędne jest wybudowanie czegoś, do czego będą mogły płynąc towary.
entuzjasta (2021.09.21)

info

4  
  1