UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dostać w prezencie dostęp do morza i marudzić, typowe lewactwo! Inna sprawa, że PiS, jaj zwykle zrobił coś na pół gwizdka i do portu w Elblągu przypłyną pewnie same kajaki, ale DOBRE I TO!


Anuluj