UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dostać w prezencie dostęp do morza i marudzić, typowe lewactwo! Inna sprawa, że PiS, jaj zwykle zrobił coś na pół gwizdka i do portu w Elblągu przypłyną pewnie same kajaki, ale DOBRE I TO!
Dostać w prezencie dostęp do morza i marudzić, typowe lewactwo! Inna sprawa, że PiS, jaj zwykle zrobił coś na pół gwizdka i do portu w Elblągu przypłyną pewnie same kajaki, ale DOBRE I TO!