UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Polska dzięki PIS, staje się najdroższym do życia krajem Europy, najdroższym, nieprzychylnym przedsiębiorczym ludziom (nazwanym przez pisowców jak i przez komuchów - prywaciarzami)W Polsce trzeba wykarmić całą masę obecnie głównie pisowskiej biurokracji, która lubi dobrze i dostatnio żyć i za grosze nie pracuje.