UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@laskipaa - To prawda, port elbląski jest komunalny, jego właścicielem jest miasto. Nie wiem czy obecnie sprawujący władzę w Elblągu zdają sobie sprawę z tego, że aby port zaistniał należy wpompować w niego masę pieniędzy, gdyby miasto w aporcie przekazało port dla skarbu państwa- myślę że nikt by nie stracił.