UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@laskipaa - To prawda, port elbląski jest komunalny, jego właścicielem jest miasto. Nie wiem czy obecnie sprawujący władzę w Elblągu zdają sobie sprawę z tego, że aby port zaistniał należy wpompować w niego masę pieniędzy, gdyby miasto w aporcie przekazało port dla skarbu państwa- myślę że nikt by nie stracił.