86
20.09.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Zbyszek65 - Ostry Zbyszek lol
Zdziwiony (2021.09.20)
@TeofilSkorupa - Najlepiej nic nie robić
Bas-1945OE (2021.09.21)
zanim coś się będzie działo na rzece Elbląg i przekopie Mierzei to ten cały kanał Sueski jak go nazywają bzie wyglądał jak Cieplicówka zarośniety trzcinami
karol57 (2021.09.21)

info

4  
  2
podziwiam posłankę Falej za charakter, wie, że prostacy internetowi rzuca się na nią, bo jest pod ręką, pozostali z Wiejskiej schowali się, boją się wszystkiego, a najbardziej prezydenta. Przynajmniej dyskutujemy, a w elblągowie to rzecz niezwyczajna.
Z lewa (2021.09.21)

info

7  
  4
"Sama budowa przyciąga rzeszę turystów, marudzące gminy nadmorskie już powinny szykować się na uatrakcyjnienie okolicy. "Pielgrzymki zjeżdżają tam jak do Częstochowy. .. walić plaże, morze i całą resztę. Każdy chce zobaczyć najgłupszą dewastację w Europie, za którą będą płacić jeszcze jego dzieci a być może i wnuki. Forsę na uatrakcyjnienie wezmą z kapelusza. .. to oczywiste.
GłębokaMyśl (2021.09.21)
Lewica jak zwykle trzyma stronę Rosji
oliwin (2021.09.21)

info

3  
  7
@GłębokaMyśl - Lepszy kaczy dół niż niemiecka kolonia
(2021.09.21)
Pani posłanka nie wie co dalej ? dalej jest kanał elbląski.
(2021.09.21)

info

5  
  4
Napewno lepiej by pani Falej zrobiła, gdyby wzięła do rąk miotłę i zaczęła sprzątać na budowie. Do zakończenia budowy już bardzo blisko a resztę natura sama załatwi.
Zkjot (2021.09.21)
co lewica zrobiła dla miasta? a no nic, aaaa Mańkut nakupował pełno ziemi w Krasnym Lesie, ciekawe za co?
(2021.09.21)

info

7  
  1