A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Zbyszek65 - Ostry Zbyszek lol
@TeofilSkorupa - Najlepiej nic nie robić
zanim coś się będzie działo na rzece Elbląg i przekopie Mierzei to ten cały kanał Sueski jak go nazywają bzie wyglądał jak Cieplicówka zarośniety trzcinami
podziwiam posłankę Falej za charakter, wie, że prostacy internetowi rzuca się na nią, bo jest pod ręką, pozostali z Wiejskiej schowali się, boją się wszystkiego, a najbardziej prezydenta. Przynajmniej dyskutujemy, a w elblągowie to rzecz niezwyczajna.
"Sama budowa przyciąga rzeszę turystów, marudzące gminy nadmorskie już powinny szykować się na uatrakcyjnienie okolicy. "Pielgrzymki zjeżdżają tam jak do Częstochowy. .. walić plaże, morze i całą resztę. Każdy chce zobaczyć najgłupszą dewastację w Europie, za którą będą płacić jeszcze jego dzieci a być może i wnuki. Forsę na uatrakcyjnienie wezmą z kapelusza. .. to oczywiste.
Lewica jak zwykle trzyma stronę Rosji
@GłębokaMyśl - Lepszy kaczy dół niż niemiecka kolonia
Pani posłanka nie wie co dalej ? dalej jest kanał elbląski.
Napewno lepiej by pani Falej zrobiła, gdyby wzięła do rąk miotłę i zaczęła sprzątać na budowie. Do zakończenia budowy już bardzo blisko a resztę natura sama załatwi.
co lewica zrobiła dla miasta? a no nic, aaaa Mańkut nakupował pełno ziemi w Krasnym Lesie, ciekawe za co?