UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zacznijmy od tego, że oficjalnie władze Elbląga i portu nie upominają się o pieniądze na port od państwa. Jest to w artykule GW (w googlach: 'port w elblągu gazeta wyborcza'). Tak więc pani poseł Monika może najpierw powinna skonsultować się z nimi, zanim zacznie wkładać kij w mrowisko. Poza tym nie widzę nic złego w tym, żeby dołożyło się województwo, które do tej pory nie przyniosło żadnej korzyści temu miastu, a wręcz przeciwnie. 190 mln to jest niewiele w skali całej inwestycji. Pytania o kasę do ministerstwa, na inwestycje w samym mieście, może miałyby jakieś uzasadnienie, gdyby od samego początku, kategorycznie, władze E-ga i tego województwa sprzeciwiały się przekopowi i traktowały jako niechciany prezent - ale przecież było odwrotnie.
laskipaa