86
20.09.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@TeofilSkorupa - Dzięki budowie powstanie ten kanał osiołku i na tym zakończy się megalomania PiS. Elbląg potem wielkości Gdańska myślenie dość oryginalne zważywszy na różnicę między morzem Bałtyckim a rzeką Elbląg.
(2021.09.20)
To chyba od tego jest posłanką żeby wiedzieć, mieć pomysły a nie tylko marudzić i pytać Druga sprawa że nawet jak jej ktoś przedstawi jaki kolwiek biznes plan to ta pani tego i tak nie zrozumie więc pani już podziękujemy za występ Następny polityk z zawodu proszę o pytania
Zielarski (2021.09.20)

info

18  
  10
Strategia zakłada wzrost i widzicie Minister jej wyjaśnił. Fachowcy sami w tym rządzie specjaliści od gumowych dzwonków. Stal ciągnie się z Chin a dalej już transportem drogowym z macierzystych portów Gdańsk i Gdynia. Co kogo port Elbląg będzie obchodził ? Subwencje może wprowadźcie dla amatorów przedrażania spedycji via port elbląski. A co ma wyjechać z Elbląga i tak wyjeżdża i bez kanału drogą wodną. Patrz transporty zbiorników, elementy turbin etc.
(2021.09.20)

info

6  
  10
@Chyba Jej nie lubie - Elblągiem nie rządzi lewica tylko genetyczna postkomuna!!!!!
(2021.09.20)
ciągle pyta pani falej, odpowiedzi na cokolwiek nie ma dalej
(2021.09.20)

info

5  
  7
Bicie piany i zagrania teatralno-PRowe - odpowiedź ministerstwa jest bardzo rzeczowa, jeśli się w nią wczytać. Urzędnik wskazuje posłance właściwą drogę administracyjną i właściwe kompetencyjnie organy do składania podobnych monitów, czyli działa jak powinien. Za rozwiązania transportowo-kolejowe na terenie miasta odpowiada zaś samorząd - ten sam neoliberalno-włościański samorząd, który uwalił np. sprawę remontu linii Kolei Nadzalewowej w wojewódzkiem sejmiku głosami PO-PSL, że tak dla POrządku przyPOmnę. Wypadałoby więc chyba zwrócić się z POdobnymi zapytaniami do władz wojewódzkich teraz, a miejskich, dlaczemuż ach dlaczemuż nic nie czynią w okołoprzekopowych tematach, nie tak? #NiszczNeoliberalizm, #TaxTheRich, #TransportPubliczny, #RiGCz
tow. Koliński pamiętliwy (2021.09.20)

info

17  
  11
Ja bym nie pytał ministerstwo, tylko Urząd Miasta, Gminę i Zarząd Portu, bo to oni będą głownie za to odpowiedzialni. A prawda jest tak, że siedzą cicho i nie wiedzą, że co trzeba zrobić. Albo gorzej nie wiedzą, że powinni coś zrobić.
Jajko (2021.09.20)
Od początku była mowa że przekop będzie alternatywą dla portu w Elblągu a nie finansowanie portu
mnich (2021.09.20)

info

7  
  1
@Jajko - Za co będą odpowiedzialni ? Za kukułcze gniazdo jakim jest ten kanał ? Za port są odpowiedzialni nie za wzrost atrakcyjności portu względem powstania tego kanału. Nie wiedzą bo nikt nie wie po co jest ten kanał. Ma być, stać i cieszyć dumne oko Pana u władzy.
(2021.09.20)
Byłem wczoraj obejrzeć stan prac na przekopie Mierzei. Przypomniały mi się dwie rzeczy z roku 1952: - we wsi w której mieszkałem założyli, ,kołchoźniki"i Spółdzielnie Produkcyjną (przetrwała 1.5 roku)nazwali ją, ,Nowy Świat". Tak jak ten budynek na przekopie, - na burtach samochodu który przywoził, ,junaków"był napis, ,Słurzba Polsce"z błędem ortograficznym tak jak drogowskaz na rondzie za mostem obrotowym -, ,Krynica morska"
jerzy11 (2021.09.20)