86
20.09.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tereny portu należa do miasta - jaki to byłby krzyk jakby władza w Warszawie zawłaściła by sobie ww. tereny. Prezydent Wróblewski do Nowak do roboty
znak (2021.09.20)

info

19  
  4
Myślę, że trzeba przypomnieć niektórym, że Polska to nie Polin i będziemy u siebie swoje rządy prowadzić bez tłumaczenia i uzasadniania.
(2021.09.20)

info

6  
  11
Bardzo aktywna Pani poseł, nie to co ten Pan z wąsem co siedzi za prezesem. .Właśnie siedzi i cicho szaaa, zastanówcie się ludzie przy kolejnych wyborach na kogo głosujecie.
(2021.09.20)

info

15  
  15
Jak to co? A kto dal nam przygłupie wszechwiedzącego Roberta K
(2021.09.20)
@TeofilSkorupa, ty pisiorze jesteś ograniczony umysłowo że wypisujesz takie farmazony. Jak Elbląg ma być nowoczesnym portem skoro pis nie chce dać kasy na rozbudowę portu? Ile dostajesz od pisu za każdy taki trollowy komentarz?
lol (2021.09.20)

info

5  
  11
Miało być przygłupa
(2021.09.20)
Jak to Elbląg nieprzygotowany? A otwarcie śmietnika na kapsle czy gabinetu dentystycznego to mało???? Przecież prezydent wróblewski ostro działa. .. .
1123 (2021.09.20)

info

26  
  4
I goovno jak to się mówi.
(2021.09.20)

info

3  
  0
towarzyszu skorupa pisowski podnóżku komuchem to jesteś ty - czerwień az bije od ciebie-jak było na urlopie z "brylantem"
(2021.09.20)

info

6  
  4
Masz rację genetyczna postkomuna ukladziki i dziedziczne stanowiska
Gość 45 (2021.09.20)