UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Strategia zakłada wzrost i widzicie Minister jej wyjaśnił. Fachowcy sami w tym rządzie specjaliści od gumowych dzwonków. Stal ciągnie się z Chin a dalej już transportem drogowym z macierzystych portów Gdańsk i Gdynia. Co kogo port Elbląg będzie obchodził ? Subwencje może wprowadźcie dla amatorów przedrażania spedycji via port elbląski. A co ma wyjechać z Elbląga i tak wyjeżdża i bez kanału drogą wodną. Patrz transporty zbiorników, elementy turbin etc.


Anuluj