UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja bym nie pytał ministerstwo, tylko Urząd Miasta, Gminę i Zarząd Portu, bo to oni będą głownie za to odpowiedzialni. A prawda jest tak, że siedzą cicho i nie wiedzą, że co trzeba zrobić. Albo gorzej nie wiedzą, że powinni coś zrobić.
Jajko