UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Bicie piany i zagrania teatralno-PRowe - odpowiedź ministerstwa jest bardzo rzeczowa, jeśli się w nią wczytać. Urzędnik wskazuje posłance właściwą drogę administracyjną i właściwe kompetencyjnie organy do składania podobnych monitów, czyli działa jak powinien. Za rozwiązania transportowo-kolejowe na terenie miasta odpowiada zaś samorząd - ten sam neoliberalno-włościański samorząd, który uwalił np. sprawę remontu linii Kolei Nadzalewowej w wojewódzkiem sejmiku głosami PO-PSL, że tak dla POrządku przyPOmnę. Wypadałoby więc chyba zwrócić się z POdobnymi zapytaniami do władz wojewódzkich teraz, a miejskich, dlaczemuż ach dlaczemuż nic nie czynią w okołoprzekopowych tematach, nie tak? #NiszczNeoliberalizm, #TaxTheRich, #TransportPubliczny, #RiGCz
tow. Koliński pamiętliwy