Wybrany wątek opinii
Pani Moniko,
proszę nie zadawać głupich pytań.
Już na budowę przekopu są organizowane wycieczki.
To duża szansa dla naszego regionu.
Pani jako nasz przedstawiciel, zamiast pytać powinna działać.
Chyba, że jest Pani z tych polityków co to tylko narzekać potrafią i nie mają ani inicjatywy ani nic ciekawego do pwiedzenia.
Dzień Dobry
Do moderacji
Odpowiedz
73
30
@Chyba Jej nie lubie - Elblągiem nie rządzi lewica tylko genetyczna postkomuna!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
16
7
Masz rację genetyczna postkomuna ukladziki i dziedziczne stanowiska
Do moderacji
Odpowiedz
7
5