UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja bym nie pytał ministerstwo, tylko Urząd Miasta, Gminę i Zarząd Portu, bo to oni będą głownie za to odpowiedzialni. A prawda jest tak, że siedzą cicho i nie wiedzą, że co trzeba zrobić. Albo gorzej nie wiedzą, że powinni coś zrobić.

Jajko