UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Byłem wczoraj obejrzeć stan prac na przekopie Mierzei. Przypomniały mi się dwie rzeczy z roku 1952: - we wsi w której mieszkałem założyli, ,kołchoźniki"i Spółdzielnie Produkcyjną (przetrwała 1.5 roku)nazwali ją, ,Nowy Świat". Tak jak ten budynek na przekopie, - na burtach samochodu który przywoził, ,junaków"był napis, ,Słurzba Polsce"z błędem ortograficznym tak jak drogowskaz na rondzie za mostem obrotowym -, ,Krynica morska"
jerzy11