Wybrany wątek opinii

Dzięki budowie polskiego Kanału Sueskiego Elbląg będzie wielkim nowoczesnym portem wielkości Gdańska a miasto dozna niesamowitego rozwoju gospodarczego i ekonomicznego. To wszystko zasługa naszego Pana premiera Jarosława Kaczyńskiego który był pomysłodawcą i ojcem tego wspaniałego dzieła.
TeofilSkorupa (2021.09.20)
@TeofilSkorupa - tylko na tyle ciebie chłopcze stać na prześmiewcze, szyderskie wpisy ? Wystarczy jak stworzy w Elblągu i okolicach 200 - 300 miejsc pracy to będzie sukcesem na Elbląg który został zapomniany przez wszystkie ekipy które rządziły RP od początku lat '90.
(2021.09.20)
Masz coś z głową komuchu?
TeofilSkorupa (2021.09.20)
@TeofilSkorupa - Dzięki budowie powstanie ten kanał osiołku i na tym zakończy się megalomania PiS. Elbląg potem wielkości Gdańska myślenie dość oryginalne zważywszy na różnicę między morzem Bałtyckim a rzeką Elbląg.
(2021.09.20)
@TeofilSkorupa - Poddaję się, dla tego pacjenta nie ma ratunku. ..
Psychiatra (2021.09.20)
@TeofilSkorupa - Hahaha
(2021.09.20)
@TeofilSkorupa - Sarkazm ? - bo jeśli na poważnie, to bez komentarza
Zdziwiony (2021.09.20)
@TeofilSkorupa - Najlepiej nic nie robić
Bas-1945OE (2021.09.21)
Powrót do komentarzy