UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Strategia zakłada wzrost i widzicie Minister jej wyjaśnił. Fachowcy sami w tym rządzie specjaliści od gumowych dzwonków. Stal ciągnie się z Chin a dalej już transportem drogowym z macierzystych portów Gdańsk i Gdynia. Co kogo port Elbląg będzie obchodził ? Subwencje może wprowadźcie dla amatorów przedrażania spedycji via port elbląski. A co ma wyjechać z Elbląga i tak wyjeżdża i bez kanału drogą wodną. Patrz transporty zbiorników, elementy turbin etc.