39
22.06.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czekamy z niecierpliwoscia na odblokowanie powstalego w 2000 roku za czasów prezydenta Sloniny projektu osiedla domkow jednorodzinnych przy ulicy Wyżynnej przy Kościele św. Floriana. Może nasze wnuki się doczekają. Będą miały do nas blisko na nową Debicę.
(2021.06.22)

info

9  
  1
idealne miejsce pod wspaniałe osiedle mieszkaniowe, w rogach miejsca na rekreację som
Tjkm (2021.06.22)
Kolejne dzialki dla patodeweloperow za cene 1 mieszkania i jeszcze bardziej zakorkowana Grunwaldzka, Grottgera i Bema? Ktos z tych komuchow z UM w ogole mysli?
(2021.06.22)

info

11  
  2
@Teofil Podskorupnik - Rozwój miasta? Buhahaha. Ciekawe w jaki sposób miasto się rozwija, jak stąd większość ucieka, wystarczy zobaczyć jak zmniejsza się liczba mieszkańców każdego roku.
Już niedługo wieś Elbląg (2021.06.22)
TeofilSkorupa, na rynku zbożowo-paszowym stabilizacja a jak w Waszym życiu prywatnym i tak w ogóle.
(2021.06.22)

info

3  
  1
Portel na smyczy ww. Cenzuruje komentarze
(2021.06.22)
Wszystkie elbląsie portale, gazety internetowe są na smyczy UM, odkryłes to teraz, hihi. NIE MA wElblągu niezależnych mediów obywatelskich, niestety.
Realia rzeczywistości (2021.06.22)
A szkoda posadziłem lipę i rośnie pewnie budowlańcy wytną.
(2021.06.22)

info

7  
  1
Jak te działki z dowozem to chętnie wezmę
(2021.06.22)

info

3  
  2
Bardzo dobry punkt do zamieszkania, wprost wymarzony, - pętla tramwajowa(pisk szyn)i łomoczący się złomowiec, - za darmo nie chciałbym się tu budować.
Natura l nie (2021.06.22)

info

5  
  5