A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czekamy z niecierpliwoscia na odblokowanie powstalego w 2000 roku za czasów prezydenta Sloniny projektu osiedla domkow jednorodzinnych przy ulicy Wyżynnej przy Kościele św. Floriana.
Może nasze wnuki się doczekają. Będą miały do nas blisko na nową Debicę.
idealne miejsce pod wspaniałe osiedle mieszkaniowe, w rogach miejsca na rekreację som
Kolejne dzialki dla patodeweloperow za cene 1 mieszkania i jeszcze bardziej zakorkowana Grunwaldzka, Grottgera i Bema? Ktos z tych komuchow z UM w ogole mysli?
@Teofil Podskorupnik - Rozwój miasta? Buhahaha. Ciekawe w jaki sposób miasto się rozwija, jak stąd większość ucieka, wystarczy zobaczyć jak zmniejsza się liczba mieszkańców każdego roku.
TeofilSkorupa, na rynku zbożowo-paszowym stabilizacja a jak w Waszym życiu prywatnym i tak w ogóle.
Portel na smyczy ww. Cenzuruje komentarze
Wszystkie elbląsie portale, gazety internetowe są na smyczy UM, odkryłes to teraz, hihi. NIE MA wElblągu niezależnych mediów obywatelskich, niestety.
A szkoda posadziłem lipę i rośnie pewnie budowlańcy wytną.
Jak te działki z dowozem to chętnie wezmę
Bardzo dobry punkt do zamieszkania, wprost wymarzony, - pętla tramwajowa(pisk szyn)i łomoczący się złomowiec, - za darmo nie chciałbym się tu budować.